Daikin

 

Daikin vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní klimatizační systémy, které nabízí optimální komfort jak v chlazení, tak i vytápění. Produkce jednotek v Japonsku a Evropě garantuje nejvyšší spolehlivost, která je potvrzena přísnou kontrolou kvality. Zaměřuje se exkluzivně na vývoj a produkci integrovaných systémů na trhu klimatizací a vytápění. Díky tomu nabízí spolehlivá zařízení s dlouhou životností.

Poptávky klimatizací zasílejte prosím na email: mzklima@mzklima.cz.

Zakřivené linie

Klimatizační jednotky mají obvykle rovné linie. Ale jednotka Daikin Emura je hrdá na to, že je v tomhle ohledu jiná. Díky zakřivenému přednímu a zadnímu panelu má vnitřní jednotka jedinečný 3D tvar. Zakřivené linie znázorňují proudění vzduchu a zároveň vytvářejí příjemný vizuální efekt v interiéru.

Emoce v pohybu

Pohyb panelu je u designových jednotek Daikin jedinečný. A čím je zvláštní pohyb panelu klimatizace Daikin Emura? V provozním režimu vystupuje mírně nakloněn dopředu, čímž vytváří novou dynamiku a odlišné linie. Úhlová dynamika dodává pohybu panelu zajímavé emoce.

Emura

 

Štíhlý design

Chcete co nejlépe využít prostor ve své domácnosti a určitě nechcete, aby vaše klimatizační jednotka poutala velkou pozornost? Jednotka Daikin Emura je široká pouze 90 cm. 

Čištění vzduchu

Díky vestavěným filtrům na čištění vzduchu a technologii Flash Streamer zachycuje jednotka Daikin Emura prachové částice, rozkládá alergeny a odstraňuje nepříjemné pachy, čímž vám poskytuje lepší a čistší vzduch. Takto klimatizační jednotka Daikin Emura udržuje váš domov zdravý.

Daikin Emura